Захранващ блок Lian Li EDGE 1200W 80+ Gold PCIe 5.1, ATX 3.1 - Черно
- : В наличност
- Кат. номер: LL-PS-NELI-019
174.08€ (340.47 лв.)
без ДДС: 174.08€ (340.47 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| PFC | Active PFC |
| Входно напрежение | 100 - 240 V |
| Гаранция | 120 месеца |
| Ефективност | 90 % |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 12 x SATA, 3 x PCI-Express 6+2-pin, 4 x Molex, 1 x CPU 4+4 Pin, 1 x CPU 8 Pin, 4 x 4 Pin Peripheral, 2 x USB 9-Pin, 1 x 12V-2x6 |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Мощност | 1200 W |
| Размери | 182 x 150 x 86 |
| Размери на вентилатора | 135 mm |
| Сертификати | 80 PLUS® Gold |
| Форм фактор | ATX 12V |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.71€ (77.66 лв.)
без ДДС:39.71€ (77.66 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.65€ (91.24 лв.)
без ДДС:46.65€ (91.24 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
64.52€ (126.20 лв.)
без ДДС:64.52€ (126.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.59€ (106.78 лв.)
без ДДС:54.59€ (106.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
124.08€ (242.67 лв.)
без ДДС:124.08€ (242.67 лв.)
От същия производител...
..
44.73€ (87.48 лв.)
без ДДС:44.73€ (87.48 лв.)
..
14.94€ (29.23 лв.)
без ДДС:14.94€ (29.23 лв.)
..
26.70€ (52.22 лв.)
без ДДС:26.70€ (52.22 лв.)
..
26.70€ (52.22 лв.)
без ДДС:26.70€ (52.22 лв.)
..
26.70€ (52.22 лв.)
без ДДС:26.70€ (52.22 лв.)