Zalman захранване PSU 600W Bronze - ZM600-GV2 SE
- : In Stock
- Model: ZM600-GV2-SE
47.01€ (91.95 лв.)
Ex Tax: 47.01€ (91.95 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.71€ (77.66 лв.)
Ex Tax:39.71€ (77.66 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.65€ (91.24 лв.)
Ex Tax:46.65€ (91.24 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
64.52€ (126.20 лв.)
Ex Tax:64.52€ (126.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.59€ (106.78 лв.)
Ex Tax:54.59€ (106.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
124.08€ (242.67 лв.)
Ex Tax:124.08€ (242.67 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM1700-MKA ТИП ..
0.58€ (1.14 лв.)
Ex Tax:0.58€ (1.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM500-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
43.98€ (86.02 лв.)
Ex Tax:43.98€ (86.02 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM700-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
56.57€ (110.64 лв.)
Ex Tax:56.57€ (110.64 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM800-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
61.73€ (120.74 лв.)
Ex Tax:61.73€ (120.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM500-LX3 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
41.93€ (82.01 лв.)
Ex Tax:41.93€ (82.01 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ZM600-GV2-SE |
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 600 W |
| ФОРМАТ | ATX |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS BRONZE Cybenetics Silver Certified CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 88% |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 2 Molex x 4 SATA x 6 Floppy connector 4 Pin ATX/EPS x 1 8 Pin ATX/EPS x 1 20+4 Pin ATX x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 140 x 150 x 86 mm |
| ТЕГЛО | 1.68 kg |
| ДРУГИ | Black Flat Cable Highly Energy-Efficient Standby Power Supply Multiple Protection Circuit System Built-In EMI Filter For Noise Reduction Aluminum Solid Capacitor Built-In High Performance Capacitor That Handles Up To 221 F 12V DC-TO-DC Convertor With 100% Availability |
| ГАРАНЦИЯ | 60 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 8800263650194 |