AeroCool захранване PSU LUX RGB 550W - Bronze, RGB Addressable - ACPB-LX55AEC.11
- : В наличност
- Кат. номер: ACPB-LX55AEC.11
40.50€ (79.22 лв.)
без ДДС: 40.50€ (79.22 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.71€ (77.66 лв.)
без ДДС:39.71€ (77.66 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.65€ (91.24 лв.)
без ДДС:46.65€ (91.24 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
64.52€ (126.20 лв.)
без ДДС:64.52€ (126.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.59€ (106.78 лв.)
без ДДС:54.59€ (106.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
124.08€ (242.67 лв.)
без ДДС:124.08€ (242.67 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FC00110.11 РАЗМЕР(мм) ..
2.98€ (5.82 лв.)
без ДДС:2.98€ (5.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-AT10217.01 РАЗМЕР(мм) ..
8.84€ (17.28 лв.)
без ДДС:8.84€ (17.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-NA10117.11 РАЗМЕР(мм) ..
4.47€ (8.74 лв.)
без ДДС:4.47€ (8.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-DU10217.11 РАЗМЕР(мм) ..
7.84€ (15.34 лв.)
без ДДС:7.84€ (15.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FS10117.11 РАЗМЕР(мм) ..
4.37€ (8.54 лв.)
без ДДС:4.37€ (8.54 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | AeroCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACPB-LX55AEC.11 |
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 550 W |
| ФОРМАТ | ATX |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS BRONZE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 88% |
| ПОДСВЕТКА | RGB Addressable |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 1 Molex x 2 SATA x 4 4+4 Pin ATX/EPS x 1 20+4 Pin ATX x 1 RGB Addressable +5V |
| ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| ТЕГЛО | 1.66 kg |
| ДРУГИ | Control up to 13 lighting effects via LED control button Compatible with Addressable RGB using +5V Addressable RGB connector |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4718009153868 |