Out Of Stock
Apacer памет RAM 4GB DDR3 SODIMM 512x8 1600MHz 1.35V - AS04GFA60CATBGJ
- : Out Of Stock
- Model: AS04GFA60CATBGJ
10.94€ (21.40 лв.)
Ex Tax: 10.94€ (21.40 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAS16GGB26CQYBGH ТЕХНОЛОГИЯ ..
42.44€ (83.01 лв.)
Ex Tax:42.44€ (83.01 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAS16GGB32CSYBGH ТЕХНОЛОГИЯ ..
43.34€ (84.77 лв.)
Ex Tax:43.34€ (84.77 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAS16GHB56CVBBGH ТЕХНОЛОГИЯ ..
51.71€ (101.14 лв.)
Ex Tax:51.71€ (101.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAS32GHB56CVBBGH ТЕХНОЛОГИЯ ..
94.55€ (184.93 лв.)
Ex Tax:94.55€ (184.93 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAS04GFA33C9TBGC ТЕХНОЛОГИЯ ..
10.92€ (21.36 лв.)
Ex Tax:10.92€ (21.36 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAP1TBAS721B-1 ТИП ..
75.37€ (147.40 лв.)
Ex Tax:75.37€ (147.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAP250GAS721B-1 ТИП ..
33.36€ (65.24 лв.)
Ex Tax:33.36€ (65.24 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAP500GAS721B-1 ТИП ..
53.01€ (103.68 лв.)
Ex Tax:53.01€ (103.68 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAP1TBAS724M-1 ТИП ..
73.83€ (144.39 лв.)
Ex Tax:73.83€ (144.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAP2TBAS724M-1 ТИП ..
127.94€ (250.23 лв.)
Ex Tax:127.94€ (250.23 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Apacer |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AS04GFA60CATBGJ |
| ТЕХНОЛОГИЯ | DDR3 |
| ТИП | SODIMM |
| КАПАЦИТЕТ | 4 GB |
| СКОРОСТ | 1600 MHz |
| ВОЛТАЖ | 1.35 V |
| CAS LATENCY | 11 |
| ДРУГИ | Подходящо за лаптопи |
| ГАРАНЦИЯ | 60 месеца |