New
CPU Cooler ARCTIC Freezer 36-S A-RGB Black - ACFRE00198A
- : In Stock
- Model: ARCTIC-FAN-ACFRE00198A
25.39€ (49.66 лв.)
Ex Tax: 25.39€ (49.66 лв.)
Specifications
| Гаранция | 72 месеца |
| Конектор | 4-Pin (PWM) |
| Поток на въздух (CFM) | 77 |
| Размери (mm) | 126 x 88 x 156 mm |
| Размери Вентилатор | 120 x 120 x 25 mm |
| Скорост на въртене | 600 - 3000 RPM |
| Съвместими сокети | AM4, AM5, 1700, 1851 |
| Съдържание | MX-7 (0.8 g) Термо паста |
| Тип охлаждане | Въздух |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.77€ (60.18 лв.)
Ex Tax:30.77€ (60.18 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.96€ (64.46 лв.)
Ex Tax:32.96€ (64.46 лв.)
..
139.58€ (273.00 лв.)
Ex Tax:139.58€ (273.00 лв.)
..
167.29€ (327.19 лв.)
Ex Tax:167.29€ (327.19 лв.)
..
158.79€ (310.56 лв.)
Ex Tax:158.79€ (310.56 лв.)
From Same Brand
..
29.27€ (57.25 лв.)
Ex Tax:29.27€ (57.25 лв.)
..
27.92€ (54.61 лв.)
Ex Tax:27.92€ (54.61 лв.)
..
33.25€ (65.03 лв.)
Ex Tax:33.25€ (65.03 лв.)
..
20.55€ (40.19 лв.)
Ex Tax:20.55€ (40.19 лв.)
..
33.09€ (64.71 лв.)
Ex Tax:33.09€ (64.71 лв.)