Thermalright охладител CPU Cooler Assassin Spirit 120 EVO A-RGB - LGA1851/LGA1700/AM5
- : In Stock
- Model: ASSASSIN-SPIRIT-120-EVO
27.35€ (53.49 лв.)
Ex Tax: 27.35€ (53.49 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.77€ (60.18 лв.)
Ex Tax:30.77€ (60.18 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.96€ (64.46 лв.)
Ex Tax:32.96€ (64.46 лв.)
..
139.58€ (273.00 лв.)
Ex Tax:139.58€ (273.00 лв.)
..
167.29€ (327.19 лв.)
Ex Tax:167.29€ (327.19 лв.)
..
158.79€ (310.56 лв.)
Ex Tax:158.79€ (310.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯASF-AM5-BLACK-V2 ТИП ..
14.09€ (27.56 лв.)
Ex Tax:14.09€ (27.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯLGA17XX-BCF-BLACK-V2 ТИП ..
11.26€ (22.03 лв.)
Ex Tax:11.26€ (22.03 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTL-B12 РАЗМЕР(мм) ..
6.95€ (13.60 лв.)
Ex Tax:6.95€ (13.60 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTL-C12C-S РАЗМЕР(мм) ..
6.13€ (12.00 лв.)
Ex Tax:6.13€ (12.00 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTL-C12CW-S РАЗМЕР(мм) ..
6.13€ (12.00 лв.)
Ex Tax:6.13€ (12.00 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Thermalright |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ASSASSIN-SPIRIT-120-EVO |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm |
| RGB | Addressable Да |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Fluid Dynamic Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 500-2000 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 68.9 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 28.2 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.21 mm H2O |
| РАЗМЕРИ | 120 mm x 48 mm x H156 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Premium Aluminium Top Plate Full RAM Compatibility Simple Install Experience Blackout Aesthetic Coating Hybrid A-RGB Lighting High end thermal paste included AGHP Heatpipe GEN.4 |
| ТЕГЛО | 525 g |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 814256016377 |