Evercool Вентилатор Fan 60x60x20 EL Bearing (4000 RPM) EC6020M12EA
- : In Stock
- Model: EC6020M12EA
2.76€ (5.40 лв.)
Ex Tax: 2.76€ (5.40 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.73€ (7.29 лв.)
Ex Tax:3.73€ (7.29 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
4.02€ (7.87 лв.)
Ex Tax:4.02€ (7.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.73€ (7.29 лв.)
Ex Tax:3.73€ (7.29 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.44€ (14.56 лв.)
Ex Tax:7.44€ (14.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.44€ (14.56 лв.)
Ex Tax:7.44€ (14.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛEvercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSCB-CD2 ТИП ..
4.97€ (9.72 лв.)
Ex Tax:4.97€ (9.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEvercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHDB-2535C ТИП ..
3.47€ (6.78 лв.)
Ex Tax:3.47€ (6.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEvercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEC3007M05SA РАЗМЕР(мм) ..
7.19€ (14.07 лв.)
Ex Tax:7.19€ (14.07 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEvercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEC12025HH12BA РАЗМЕР(мм) ..
6.90€ (13.49 лв.)
Ex Tax:6.90€ (13.49 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEvercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEC12025A2HBL РАЗМЕР(мм) ..
9.64€ (18.86 лв.)
Ex Tax:9.64€ (18.86 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Evercool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EC6020M12EA |
| РАЗМЕР(мм) | 60 x 60 x 20 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 4000 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | EL Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 17.6 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.17 A |
| МОЩНОСТ (W) | 2.04 W |
| НИВО НА ШУМ | <26 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 40000 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711158196410 |
3.5"->5.25" HDB-2535C" title="Evercool Адаптер SSD/HDD bracket 2.5"->3.5"->5.25" HDB-2535C" class="img-responsive img-first lazyload"/>