Безплатна доставка
Computer Desk Case Lian Li DK07 - Black
- : In Stock
- Model: LL-CASE-GELI-965
1,368.65€ (2,676.85 лв.)
Ex Tax: 1,368.65€ (2,676.85 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Брой фиксирани вътрешни гнезда... | 10 x 3.5", 4 x 2.5", 2 x 2.5" + 2 x 3.5" |
| Вид кутия | Middle Tower |
| Височина CPU Охладител | до 180 mm |
| Включени вентилатори | - |
| Гаранция | 24 месеца |
| Гнезда | Не |
| Дължина GPU | до 380 mm |
| Дължина PSU | до 220 mm |
| Захранващ блок | 0 W |
| Размери (mm) | 805 x 1480 x 676~1162mm |
| Разширителни слотове | 2 x 7 |
| Съвместимост на Радиатори | 360 mm |
| Формат дънна платка | ATX, Micro ATX, Extended ATX, Mini ITX |
| Цвят | Черен |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.29€ (57.28 лв.)
Ex Tax:29.29€ (57.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.74€ (69.90 лв.)
Ex Tax:35.74€ (69.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.25€ (65.04 лв.)
Ex Tax:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.71€ (75.72 лв.)
Ex Tax:38.71€ (75.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.61€ (75.52 лв.)
Ex Tax:38.61€ (75.52 лв.)
From Same Brand
..
90.39€ (176.79 лв.)
Ex Tax:90.39€ (176.79 лв.)
..
48.94€ (95.72 лв.)
Ex Tax:48.94€ (95.72 лв.)
..
48.94€ (95.72 лв.)
Ex Tax:48.94€ (95.72 лв.)
..
48.94€ (95.72 лв.)
Ex Tax:48.94€ (95.72 лв.)
..
48.94€ (95.72 лв.)
Ex Tax:48.94€ (95.72 лв.)