Извън наличност
Darkflash кутия Case ATX - A290 White - 3 x 120 mm RGB fans included
- : Извън наличност
- Кат. номер: A290-WH
32.48€ (63.52 лв.)
без ДДС: 32.48€ (63.52 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.29€ (57.28 лв.)
без ДДС:29.29€ (57.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.74€ (69.90 лв.)
без ДДС:35.74€ (69.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.25€ (65.04 лв.)
без ДДС:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.71€ (75.72 лв.)
без ДДС:38.71€ (75.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.61€ (75.52 лв.)
без ДДС:38.61€ (75.52 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛDarkflash КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDM12-PRO-BK РАЗМЕР(мм) ..
6.26€ (12.24 лв.)
без ДДС:6.26€ (12.24 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDarkflash КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDM12-PRO-WH РАЗМЕР(мм) ..
6.49€ (12.69 лв.)
без ДДС:6.49€ (12.69 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDarkflash КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDM12-PRO-R-BK РАЗМЕР(мм) ..
6.26€ (12.24 лв.)
без ДДС:6.26€ (12.24 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDarkflash КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDM12-PRO-R-WH РАЗМЕР(мм) ..
6.49€ (12.69 лв.)
без ДДС:6.49€ (12.69 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDarkflash КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDM20-BK РАЗМЕР(мм) ..
6.68€ (13.07 лв.)
без ДДС:6.68€ (13.07 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Darkflash |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | A290-WH |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| RGB | Fixed Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 2 x 120 mm RGB Rear: 1 x 120 mm RGB |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 2 Front: 120 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 1 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 1 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 160 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 260 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 3 RGB Fans included Tempered Glass Front Mesh Panel Detaching Dust Filter |
| РАЗМЕРИ | 320 x 190 x 420 mm |
| ТЕГЛО | 3.6 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4710343794622 |