Out Of Stock
Gamemax кутия Case ATX - Vista COC AW - 5 x 120 mm A-RGB Fans, MB Plate COC Fan
- : Out Of Stock
- Model: GM-VISTA-COC-AW
47.70€ (93.29 лв.)
Ex Tax: 47.70€ (93.29 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.29€ (57.28 лв.)
Ex Tax:29.29€ (57.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.74€ (69.90 лв.)
Ex Tax:35.74€ (69.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.25€ (65.04 лв.)
Ex Tax:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.71€ (75.72 лв.)
Ex Tax:38.71€ (75.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.61€ (75.52 лв.)
Ex Tax:38.61€ (75.52 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-ICEBURG-240-DIGITAL-BK ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
52.90€ (103.46 лв.)
Ex Tax:52.90€ (103.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-14100901703 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
43.35€ (84.79 лв.)
Ex Tax:43.35€ (84.79 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-ICEBURG-360-DIGITAL-BK ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
65.00€ (127.13 лв.)
Ex Tax:65.00€ (127.13 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-14100901705 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
57.13€ (111.73 лв.)
Ex Tax:57.13€ (111.73 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-14100902314 ТИП ..
30.10€ (58.86 лв.)
Ex Tax:30.10€ (58.86 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | GameMax |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GM-VISTA-COC-AW |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 2 x 120 mm (A-RGB) Rear: 1 x 120 mm (A-RGB) Bottom: 2 x 120 mm (Reversed, A-RGB) M/B Plate: 1 x 120 mm COC Turbo Fan |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 2 x 120 mm / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm M/B Plate: 1 x 120 mm Bottom: 2 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 155 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 330 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Features a 262° panoramic view 5 ARGB fans Patented COC Cooling: 12cm temperature-controlled fan ensures stability during intense gaming and overclocking Elegant Design: Minimalist geometric design with RGB accents |
| РАЗМЕРИ | 386 x 205 x 449 mm |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6931858775915 |