Case Spire Supreme 1534, 500W PSU, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0
- : In Stock
- Model: SP-CASE-SPT1534B-500Z-U3
34.25€ (66.98 лв.)
Ex Tax: 34.25€ (66.98 лв.)
Specifications
| Вентилатори | Пр.Панел: 2 x 120 mm, Зад.Панел: 1 x 80 mm, Стр.Панел: 1 x 80 mm |
| Вид кутия | Middle Tower |
| Включени вентилатори | - |
| Гаранция | 24 месеца |
| Гнезда | 1 x 3.5'', 1 х 5.25'', 2 x 2.5'' |
| Захранващ блок | 500 W |
| Портове | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x HD Audio |
| Размери (mm) | 36.5 x 17.7 x 41 cm |
| Разширителни слотове | 7 |
| Формат дънна платка | ATX, Micro ATX |
| Цвят | Черен |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.29€ (57.28 лв.)
Ex Tax:29.29€ (57.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.74€ (69.90 лв.)
Ex Tax:35.74€ (69.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.25€ (65.04 лв.)
Ex Tax:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.71€ (75.72 лв.)
Ex Tax:38.71€ (75.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.61€ (75.52 лв.)
Ex Tax:38.61€ (75.52 лв.)
From Same Brand
..
52.92€ (103.50 лв.)
Ex Tax:52.92€ (103.50 лв.)
..
12.60€ (24.64 лв.)
Ex Tax:12.60€ (24.64 лв.)
..
11.97€ (23.41 лв.)
Ex Tax:11.97€ (23.41 лв.)
..
13.86€ (27.11 лв.)
Ex Tax:13.86€ (27.11 лв.)
..
3.78€ (7.39 лв.)
Ex Tax:3.78€ (7.39 лв.)