Out Of Stock
Darkflash кутия Case ATX - DS900 Black - USB-C
- : Out Of Stock
- Model: DS900-BK
52.41€ (102.50 лв.)
Ex Tax: 52.41€ (102.50 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.29€ (57.28 лв.)
Ex Tax:29.29€ (57.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.74€ (69.90 лв.)
Ex Tax:35.74€ (69.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.25€ (65.04 лв.)
Ex Tax:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.71€ (75.72 лв.)
Ex Tax:38.71€ (75.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.61€ (75.52 лв.)
Ex Tax:38.61€ (75.52 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛDarkflash КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDM12-PRO-BK РАЗМЕР(мм) ..
6.26€ (12.24 лв.)
Ex Tax:6.26€ (12.24 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDarkflash КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDM12-PRO-WH РАЗМЕР(мм) ..
6.49€ (12.69 лв.)
Ex Tax:6.49€ (12.69 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDarkflash КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDM12-PRO-R-BK РАЗМЕР(мм) ..
6.26€ (12.24 лв.)
Ex Tax:6.26€ (12.24 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDarkflash КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDM12-PRO-R-WH РАЗМЕР(мм) ..
6.49€ (12.69 лв.)
Ex Tax:6.49€ (12.69 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDarkflash КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDM20-BK РАЗМЕР(мм) ..
6.68€ (13.07 лв.)
Ex Tax:6.68€ (13.07 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Darkflash |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | DS900-BK |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Side: 120 mm x 3 Rear: 120 mm x 1 Bottom: 120 mm x 3 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 170 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 425 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 270 degree Panoramic design Full coverage dust proof Support up to 10 fans and 360mm radiator Rear fan grill included |
| РАЗМЕРИ | 434 x 218 x 454 mm |
| ТЕГЛО | 6.6 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4710343797975 |