Darkflash кутия Case ATX - DK352 White - 4 fans included
- : В наличност
- Кат. номер: DK352-WH
32.66€ (63.88 лв.)
без ДДС: 32.66€ (63.88 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.29€ (57.28 лв.)
без ДДС:29.29€ (57.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.74€ (69.90 лв.)
без ДДС:35.74€ (69.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.25€ (65.04 лв.)
без ДДС:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.71€ (75.72 лв.)
без ДДС:38.71€ (75.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.61€ (75.52 лв.)
без ДДС:38.61€ (75.52 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛDarkflash КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDM12-PRO-BK РАЗМЕР(мм) ..
6.26€ (12.24 лв.)
без ДДС:6.26€ (12.24 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDarkflash КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDM12-PRO-WH РАЗМЕР(мм) ..
6.49€ (12.69 лв.)
без ДДС:6.49€ (12.69 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDarkflash КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDM12-PRO-R-BK РАЗМЕР(мм) ..
6.26€ (12.24 лв.)
без ДДС:6.26€ (12.24 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDarkflash КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDM12-PRO-R-WH РАЗМЕР(мм) ..
6.49€ (12.69 лв.)
без ДДС:6.49€ (12.69 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDarkflash КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDM20-BK РАЗМЕР(мм) ..
6.68€ (13.07 лв.)
без ДДС:6.68€ (13.07 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Darkflash |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | DK352-WH |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре |
| RGB | Fixed Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 120 mm x 3 FRGB Rear: 120 mm x 1 FRGB |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 2 / 140 mm x 2 Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 160 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 340 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Metal mesh design front panel Tempered glass side panel connected with thumbscrews Fast detach dust filters on 3 sides Supports up to 360mm water cooling |
| РАЗМЕРИ | 390 x 200 x 450 mm |
| ТЕГЛО | 4.8 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4710343794127 |