Out Of Stock
Gamdias кутия Case ATX - TALOS E3 White - aRGB, Tempered Glass
- : Out Of Stock
- Model: GAMDIAS-TALOS-E3-WH
32.15€ (62.88 лв.)
Ex Tax: 32.15€ (62.88 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.29€ (57.28 лв.)
Ex Tax:29.29€ (57.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.74€ (69.90 лв.)
Ex Tax:35.74€ (69.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.25€ (65.04 лв.)
Ex Tax:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.71€ (75.72 лв.)
Ex Tax:38.71€ (75.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.61€ (75.52 лв.)
Ex Tax:38.61€ (75.52 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGAMDIAS-AURA-GL240-V2 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
52.58€ (102.83 лв.)
Ex Tax:52.58€ (102.83 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGAMDIAS-AURA-GL240-V2-WH ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
55.42€ (108.38 лв.)
Ex Tax:55.42€ (108.38 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCHIONE-E4-240 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
86.90€ (169.97 лв.)
Ex Tax:86.90€ (169.97 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCHIONE-E4-360 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
92.02€ (179.98 лв.)
Ex Tax:92.02€ (179.98 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGAMDIAS-AURA-GS3 СВЪРЗВАНЕ ..
5.29€ (10.35 лв.)
Ex Tax:5.29€ (10.35 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Gamdias |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GAMDIAS-TALOS-E3-WH |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio x 1 RGB button |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 2 x 120 mm ARGB Rear: 1 x 120 mm ARGB |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 2 x 120 mm Front: 2 x 120 mm / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm Bottom: 2 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 160 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 300 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 3 Built-in 120mm ARGB Fans Sync with 5V ARGB Motherboard One Touch to Easily Switch RGB Streaming Lighting Style Tool-Free Installation Tempered Glass Window Magnetic Dust Filter |
| РАЗМЕРИ | 363 x 210 x 447 mm |
| ТЕГЛО | 4.72 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4712960136557 |