Out Of Stock
be quiet! кутия Case EATX - Silent Base 802 Window Black
- : Out Of Stock
- Model: BGW39
200.06€ (391.28 лв.)
Ex Tax: 200.06€ (391.28 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.29€ (57.28 лв.)
Ex Tax:29.29€ (57.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.74€ (69.90 лв.)
Ex Tax:35.74€ (69.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.25€ (65.04 лв.)
Ex Tax:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.71€ (75.72 лв.)
Ex Tax:38.71€ (75.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.61€ (75.52 лв.)
Ex Tax:38.61€ (75.52 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL123 РАЗМЕР(мм) ..
20.41€ (39.91 лв.)
Ex Tax:20.41€ (39.91 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL132 РАЗМЕР(мм) ..
19.53€ (38.19 лв.)
Ex Tax:19.53€ (38.19 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL133 РАЗМЕР(мм) ..
19.53€ (38.19 лв.)
Ex Tax:19.53€ (38.19 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL072 РАЗМЕР(мм) ..
27.63€ (54.05 лв.)
Ex Tax:27.63€ (54.05 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL105 РАЗМЕР(мм) ..
12.53€ (24.50 лв.)
Ex Tax:12.53€ (24.50 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | be quiet! |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | BGW39 |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 420 mm - Отпред 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 360 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 140 mm - Отзад 120 mm - Отзад |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 2 x USB 3.2 Type A HD Audio x 1 Fan speed control |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 2 x Pure Wings 2 140 mm Rear: 1 x Pure Wings 2 140 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 / 3 x 140 mm Top: 3 x 120 / 3 x 140 mm Rear: 1 x 140 mm PSU shroud: 1 x 120 / 1 x 140 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 7 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 15 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7+2 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 185 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 432 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 3 Pure Wings 2 140mm fans Extra thick insulation mats for improved noise reduction State-of-the-art I/O-panel with fan controller and USB 3.2 Gen. 2 Type C Decoupled motherboard tray can be relocated for an inverted layout Detachable top bracket ensures easy installation of radiators and fans Ready for radiators up to 420mm |
| РАЗМЕРИ | 539 x 281 x 553 mm |
| ТЕГЛО | 13.15 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4260052188385 |