Geometric Future кутия Case EATX - Model 4 Lancelot White
- : В наличност
- Кат. номер: 1AM4LCWT00100
57.34€ (112.15 лв.)
без ДДС: 57.34€ (112.15 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.29€ (57.28 лв.)
без ДДС:29.29€ (57.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.74€ (69.90 лв.)
без ДДС:35.74€ (69.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.25€ (65.04 лв.)
без ДДС:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.71€ (75.72 лв.)
без ДДС:38.71€ (75.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.61€ (75.52 лв.)
без ДДС:38.61€ (75.52 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛGeometric Future КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGEO-2503B-14 РАЗМЕР(мм) ..
17.77€ (34.76 лв.)
без ДДС:17.77€ (34.76 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGeometric Future КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ1F2503R112001 РАЗМЕР(мм) ..
15.39€ (30.10 лв.)
без ДДС:15.39€ (30.10 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGeometric Future КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ1F2503R112011 РАЗМЕР(мм) ..
15.39€ (30.10 лв.)
без ДДС:15.39€ (30.10 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGeometric Future КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGEO-2503W-14 РАЗМЕР(мм) ..
17.77€ (34.76 лв.)
без ДДС:17.77€ (34.76 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGeometric Future КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ1C253B0363000 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
147.90€ (289.27 лв.)
без ДДС:147.90€ (289.27 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Geometric Future |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | 1AM4LCWT00100 |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 / 140 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 Bottom: 120 mm x 3/ 140 mm x 2 In the footstand: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 4 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7+2 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 164 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 405 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | MATX volume, but E-ATX Compatibility 1.0 mm + 1.2 mm steel plate Supports graphic cards up to 405 mm in length Up to 4 installation modes, it could be large or small 3.0 mm Tempered Glass, hinged magnetic door Mesh footstand |
| РАЗМЕРИ | 430 x 215 x 410 mm |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |