Извън наличност
Geometric Future кутия Case EATX - Model 5 Black/Green, NVIDIA style limited edition
- : Извън наличност
- Кат. номер: 1AM5WKNV00100
131.90€ (257.97 лв.)
без ДДС: 131.90€ (257.97 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.29€ (57.28 лв.)
без ДДС:29.29€ (57.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.74€ (69.90 лв.)
без ДДС:35.74€ (69.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.25€ (65.04 лв.)
без ДДС:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.71€ (75.72 лв.)
без ДДС:38.71€ (75.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.61€ (75.52 лв.)
без ДДС:38.61€ (75.52 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛGeometric Future КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGEO-2503B-14 РАЗМЕР(мм) ..
17.77€ (34.76 лв.)
без ДДС:17.77€ (34.76 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGeometric Future КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ1F2503R112001 РАЗМЕР(мм) ..
15.39€ (30.10 лв.)
без ДДС:15.39€ (30.10 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGeometric Future КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ1F2503R112011 РАЗМЕР(мм) ..
15.39€ (30.10 лв.)
без ДДС:15.39€ (30.10 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGeometric Future КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGEO-2503W-14 РАЗМЕР(мм) ..
17.77€ (34.76 лв.)
без ДДС:17.77€ (34.76 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGeometric Future КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ1C253B0363000 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
147.90€ (289.27 лв.)
без ДДС:147.90€ (289.27 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Geometric Future |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | 1AM5WKNV00100 |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отдолу 280 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 420 mm - Отгоре 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отзад 120 mm - Отзад |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 1 x 120/140/160 mm Top: 3 x 120/140 mm Bottom: 3 x 120/140 mm Rear: 1 x 120/140 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 180 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 460 mm |
| ЦВЯТ | Зелен Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Supports 420mm radiator , E-ATX and 460mm GPUs Supports up to10 x 120mm fans 0.8-1.2mm thick steel for entire chassis Unique location for the PSU Fun yet functional built-in display platform Dual tempered glass panel |
| РАЗМЕРИ | 480 x 242 x 440 mm |
| ТЕГЛО | 8.75 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6974433741042 |