Кутия за компютър Inter Tech H-606 Mid-Tower
- : В наличност
- Кат. номер: INTER-TECH-CASE-H-606
40.67€ (79.55 лв.)
без ДДС: 40.67€ (79.55 лв.)
Характеристики
| Вентилатори | Зад.Панел: 1 x 120 mm |
| Вид кутия | Micro-ATX Tower |
| Височина CPU Охладител | до 150 mm |
| Включени вентилатори | - |
| Гаранция | 24 месеца |
| Гнезда | 2 x 3.5'', 5 x 2.5" |
| Дължина GPU | до 320 mm |
| Захранващ блок | 0 W |
| Портове | 2 x USB 3.0, 1 x Microphone, 1 x Headphones |
| Размери (mm) | 405 x 190 x 390 mm |
| Разширителни слотове | 7 |
| Формат дънна платка | Micro ATX |
| Цвят | Черен |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.29€ (57.28 лв.)
без ДДС:29.29€ (57.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.74€ (69.90 лв.)
без ДДС:35.74€ (69.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.25€ (65.04 лв.)
без ДДС:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.71€ (75.72 лв.)
без ДДС:38.71€ (75.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.61€ (75.52 лв.)
без ДДС:38.61€ (75.52 лв.)
От същия производител...
..
5.28€ (10.33 лв.)
без ДДС:5.28€ (10.33 лв.)
..
68.59€ (134.16 лв.)
без ДДС:68.59€ (134.16 лв.)
..
75.69€ (148.03 лв.)
без ДДС:75.69€ (148.03 лв.)
..
12.07€ (23.61 лв.)
без ДДС:12.07€ (23.61 лв.)
..
34.81€ (68.09 лв.)
без ДДС:34.81€ (68.09 лв.)