Xtrike ME Геймърска мишка Gaming Mouse GM-314 White - 7200dpi, RGB
- : In Stock
- Model: XTRM-GM-314-WH
7.60€ (14.87 лв.)
Ex Tax: 7.60€ (14.87 лв.)
From Same Category
..
38.33€ (74.97 лв.)
Ex Tax:38.33€ (74.97 лв.)
..
38.33€ (74.97 лв.)
Ex Tax:38.33€ (74.97 лв.)
..
23.95€ (46.85 лв.)
Ex Tax:23.95€ (46.85 лв.)
..
20.56€ (40.22 лв.)
Ex Tax:20.56€ (40.22 лв.)
..
18.21€ (35.61 лв.)
Ex Tax:18.21€ (35.61 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GK-985P-EN РАЗМЕР ..
20.90€ (40.87 лв.)
Ex Tax:20.90€ (40.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-613-BK СВЪРЗВАНЕ ..
11.50€ (22.50 лв.)
Ex Tax:11.50€ (22.50 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-113 СВЪРЗВАНЕ ..
3.97€ (7.76 лв.)
Ex Tax:3.97€ (7.76 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-114 СВЪРЗВАНЕ ..
6.56€ (12.82 лв.)
Ex Tax:6.56€ (12.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GK-995W-BK РАЗМЕР ..
25.32€ (49.52 лв.)
Ex Tax:25.32€ (49.52 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xtrike Me |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | XTRM-GM-314-WH |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична За дясна ръка |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 7200 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 125 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 7 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 124 x 68 x 40 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 104 g |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | RGB Backlight 3D Grille Rubber Scroll Wheel Driver Programmable |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391934500 |