Marvo безжична геймърска мишка Wireless Gaming Mouse Niro 60W G964W White - Bluetooth, 2.4G, 12000dpi
- : В наличност
- Кат. номер: MARVO-G964W-WH
22.71€ (44.41 лв.)
без ДДС: 22.71€ (44.41 лв.)
От същата категория...
..
38.33€ (74.97 лв.)
без ДДС:38.33€ (74.97 лв.)
..
38.33€ (74.97 лв.)
без ДДС:38.33€ (74.97 лв.)
..
23.95€ (46.85 лв.)
без ДДС:23.95€ (46.85 лв.)
..
20.56€ (40.22 лв.)
без ДДС:20.56€ (40.22 лв.)
..
21.89€ (42.81 лв.)
без ДДС:21.89€ (42.81 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G965W СВЪРЗВАНЕ ..
21.85€ (42.74 лв.)
без ДДС:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-WB СВЪРЗВАНЕ ..
14.25€ (27.87 лв.)
без ДДС:14.25€ (27.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G803-BK СВЪРЗВАНЕ ..
33.25€ (65.04 лв.)
без ДДС:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M796W СВЪРЗВАНЕ ..
12.26€ (23.97 лв.)
без ДДС:12.26€ (23.97 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-BK СВЪРЗВАНЕ ..
14.16€ (27.69 лв.)
без ДДС:14.16€ (27.69 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-G964W-WH |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Wireless Оптична Геймърска За лява и дясна ръка |
| СЕНЗОР | Pixart PAW3311 |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 12000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 160 cm |
| РАЗМЕРИ | 118.5 x 61 x 39.7 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 55 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Tri-Mode Connectivity Equipped with the Pixart 3311 sensor Featuring 50-million-click-rated switches Polling rate of 125Hz in Bluetooth and 1000Hz in wired and 2.4G wireless modes |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391936986 |