Marvo Геймърска мишка Gaming Mouse Capo 30 M528 - 12800dpi, 1000Hz, 7 programmable buttons
- : В наличност
- Кат. номер: MARVO-M528
13.20€ (25.82 лв.)
без ДДС: 13.20€ (25.82 лв.)
От същата категория...
..
38.33€ (74.97 лв.)
без ДДС:38.33€ (74.97 лв.)
..
38.33€ (74.97 лв.)
без ДДС:38.33€ (74.97 лв.)
..
23.95€ (46.85 лв.)
без ДДС:23.95€ (46.85 лв.)
..
20.56€ (40.22 лв.)
без ДДС:20.56€ (40.22 лв.)
..
21.89€ (42.81 лв.)
без ДДС:21.89€ (42.81 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G965W СВЪРЗВАНЕ ..
21.85€ (42.74 лв.)
без ДДС:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-WB СВЪРЗВАНЕ ..
14.25€ (27.87 лв.)
без ДДС:14.25€ (27.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G803-BK СВЪРЗВАНЕ ..
33.25€ (65.04 лв.)
без ДДС:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M796W СВЪРЗВАНЕ ..
12.26€ (23.97 лв.)
без ДДС:12.26€ (23.97 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-BK СВЪРЗВАНЕ ..
14.16€ (27.69 лв.)
без ДДС:14.16€ (27.69 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-M528 |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 12800 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 7 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 7 Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 160 cm |
| РАЗМЕРИ | 128 x 67 x 42 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 83 g |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | RGB Backlight Driver Programmable 6-step DPI up-to 12800 dpi 5 million switch rating |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391934555 |