Xtrike ME геймърска клавиатура Gaming Keyboard 104 keys - KB-512 BK - Silent
- : В наличност
- Кат. номер: XTRM-KB-512-BK
13.90€ (27.18 лв.)
без ДДС: 13.90€ (27.18 лв.)
От същата категория...
..
56.31€ (110.13 лв.)
без ДДС:56.31€ (110.13 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZ87-PRO-SIDE-ENGR РАЗМЕР ..
72.38€ (141.56 лв.)
без ДДС:72.38€ (141.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEDGE60-HE-M-TTC РАЗМЕР ..
184.09€ (360.04 лв.)
без ДДС:184.09€ (360.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEDGE60-HE-M-BK РАЗМЕР ..
189.43€ (370.50 лв.)
без ДДС:189.43€ (370.50 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯRS6-BK-GJP РАЗМЕР ..
140.37€ (274.54 лв.)
без ДДС:140.37€ (274.54 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GK-985P-EN РАЗМЕР ..
20.90€ (40.87 лв.)
без ДДС:20.90€ (40.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-613-BK СВЪРЗВАНЕ ..
11.50€ (22.50 лв.)
без ДДС:11.50€ (22.50 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-113 СВЪРЗВАНЕ ..
3.97€ (7.76 лв.)
без ДДС:3.97€ (7.76 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-114 СВЪРЗВАНЕ ..
6.56€ (12.82 лв.)
без ДДС:6.56€ (12.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GK-995W-BK РАЗМЕР ..
25.32€ (49.52 лв.)
без ДДС:25.32€ (49.52 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xtrike Me |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | XTRM-KB-512-BK |
| РАЗМЕР | 100% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Membrane |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 10 Million keystrokes |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 4.0±0.5mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 55±10gf |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | ABS |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 108 |
| ПОДСВЕТКА | Rainbow Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 449 x 143 x 38 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | ABS Keycaps Multimedia Functions Quiet and Reliable |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391936153 |