Блутут колонка Hisense Party Storm 1, Безжични микрофони - Черна
- : В наличност
- Кат. номер: HIS-SPEAK-PARTY-STORM1
216.49€ (423.42 лв.)
без ДДС: 216.49€ (423.42 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Автономия на батерията. | 15 h |
| Батерия | 7650mAh |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | IPX4 Защита от прах и вода, Безжично зареждане |
| Захранване. | Акумулатор |
| Мощност RMS (W) | 300 W |
| Обхват. | 10 м |
| Размери (мм) | 319.5 x 338.6 x 263 mm |
| Свързаност. | Bluetooth, USB |
| Тип колонка. | Мобилна |
| Цвят. | Черен |
| Честотна лента | 40 Hz - 20 KHz |
От същата категория...
..
496.94€ (971.94 лв.)
без ДДС:496.94€ (971.94 лв.)
..
220.59€ (431.43 лв.)
без ДДС:220.59€ (431.43 лв.)
..
83.69€ (163.68 лв.)
без ДДС:83.69€ (163.68 лв.)
..
155.48€ (304.10 лв.)
без ДДС:155.48€ (304.10 лв.)
..
80.99€ (158.41 лв.)
без ДДС:80.99€ (158.41 лв.)
От същия производител...
..
525.67€ (1,028.13 лв.)
без ДДС:525.67€ (1,028.13 лв.)
..
727.98€ (1,423.80 лв.)
без ДДС:727.98€ (1,423.80 лв.)
..
121.75€ (238.13 лв.)
без ДДС:121.75€ (238.13 лв.)
..
121.75€ (238.13 лв.)
без ДДС:121.75€ (238.13 лв.)
..
135.93€ (265.85 лв.)
без ДДС:135.93€ (265.85 лв.)