Захранващ блок Cooler Master MWE Gold V3 650W 80+ Bronze, ATX 3.1
- : В наличност
- Кат. номер: CM-PS-MPE-6501-ACABW-3BEU
50.21€ (98.20 лв.)
без ДДС: 50.21€ (98.20 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| PFC | Active PFC |
| Входно напрежение | 100 - 240 V |
| Гаранция | 60 месеца |
| Ефективност | 88 % |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 6 x SATA, 4 x PCI-Express 6+2-pin, 2 x CPU 4+4 Pin, 3 x 4 Pin Peripheral |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Мощност | 650 W |
| Размери | 160 x 150 x 86 мм |
| Размери на вентилатора | 120 mm |
| Сертификати | 80 PLUS® Bronze |
| Форм фактор | ATX |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.71€ (77.66 лв.)
без ДДС:39.71€ (77.66 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.65€ (91.24 лв.)
без ДДС:46.65€ (91.24 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
64.52€ (126.20 лв.)
без ДДС:64.52€ (126.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.59€ (106.78 лв.)
без ДДС:54.59€ (106.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
124.08€ (242.67 лв.)
без ДДС:124.08€ (242.67 лв.)
От същия производител...
..
122.19€ (238.99 лв.)
без ДДС:122.19€ (238.99 лв.)
..
134.86€ (263.76 лв.)
без ДДС:134.86€ (263.76 лв.)
..
53.87€ (105.35 лв.)
без ДДС:53.87€ (105.35 лв.)
..
151.67€ (296.63 лв.)
без ДДС:151.67€ (296.63 лв.)
..
136.04€ (266.08 лв.)
без ДДС:136.04€ (266.08 лв.)