Ajazz професионална геймърска мишка AJ159 PRO - Wireless Gaming Mouse - 8K, Magnetic Charging Dock, Black
- : В наличност
- Кат. номер: AJ159-PRO-BK
46.55€ (91.04 лв.)
без ДДС: 46.55€ (91.04 лв.)
От същата категория...
..
38.33€ (74.97 лв.)
без ДДС:38.33€ (74.97 лв.)
..
38.33€ (74.97 лв.)
без ДДС:38.33€ (74.97 лв.)
..
23.95€ (46.85 лв.)
без ДДС:23.95€ (46.85 лв.)
..
20.56€ (40.22 лв.)
без ДДС:20.56€ (40.22 лв.)
..
21.89€ (42.81 лв.)
без ДДС:21.89€ (42.81 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ139-V2-MC-BK СВЪРЗВАНЕ ..
28.41€ (55.56 лв.)
без ДДС:28.41€ (55.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ139-V2-MC-WH СВЪРЗВАНЕ ..
28.41€ (55.56 лв.)
без ДДС:28.41€ (55.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ139P-V3-MC-BK СВЪРЗВАНЕ ..
37.05€ (72.46 лв.)
без ДДС:37.05€ (72.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ139P-V3-MC-WH СВЪРЗВАНЕ ..
37.05€ (72.46 лв.)
без ДДС:37.05€ (72.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ159-APEX-BK СВЪРЗВАНЕ ..
84.55€ (165.37 лв.)
без ДДС:84.55€ (165.37 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ajazz |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AJ159-PRO-BK |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Wireless Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Finger Tip Grip Palm Grip |
| СЕНЗОР | PAW3395 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 26000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Huano Green Shell White Dot Transparent Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 118.1 x 63.1 x 37.7 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 56 g |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Advanced Tri-Mode/Dual-Mode Connectivity and High Polling Rate Efficient 400mAh Battery with Low-Power Consumption Magnetic Charging Base with Customizable Display Ultra-Lightweight Design for Superior Handling 100 Million Clicks Micro Switch |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976412982897 |