Безплатна доставка
3D скенер Einscan-SE V2
- : В наличност
- Кат. номер: 3D-SCAN-EINSCAN-SE
1,044.54€ (2,042.94 лв.)
без ДДС: 1,044.54€ (2,042.94 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Гаранция | 12 месеца |
| Други | 1.3MP камера; включва turntable за 360° автоматично сканиране |
| Захранване | DC: 12 V, 3,33 A |
| Източник на светлина | Видима бяла светлина (безопасна за очите) |
| Обхват на обекта | 200 × 150 mm |
| Поддържани файлови формати | STL, OBJ, PLY, ASC, 3MF |
| Работно разстояние | 290 ~ 480 mm |
| Разделителна способност | 1.3 MP |
| Размери | 570×210×210 mm |
| Свързаност | USB 3.x, USB 2.0 |
| Скорост на сканиране | 45 s |
| Софтуер за сканиране | EXScan S |
| Съвместимо устройство | Настолен компютър, Преносим компютър |
| Тип използване | Стационарно |
| Точност | 0.1 mm |
От същата категория...
..
573.36€ (1,121.40 лв.)
без ДДС:573.36€ (1,121.40 лв.)
..
716.94€ (1,402.21 лв.)
без ДДС:716.94€ (1,402.21 лв.)
..
676.44€ (1,323.01 лв.)
без ДДС:676.44€ (1,323.01 лв.)
..
50.89€ (99.53 лв.)
без ДДС:50.89€ (99.53 лв.)
..
83.11€ (162.55 лв.)
без ДДС:83.11€ (162.55 лв.)