Безплатна доставка
Широкоформатен дисплей SHARP MultiSync E509, 50", UHD, 350cd/m2, D-LED backlight, 16/7 proof, USB MediaPlayer
- : В наличност
- Кат. номер: SHARP-MON-E509
659.98€ (1,290.80 лв.)
без ДДС: 659.98€ (1,290.80 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| USB Портове | USB 2.0, 1 x USB Type-C |
| Брой цветове | 16.7 милиона |
| Вградени говорители | 2 x 10W |
| Видео портове | 2 x HDMI |
| Време за реакция | 8 мс |
| Гаранция | 36 месеца |
| Енергиен клас | Class G |
| Монтиране на стена | 200 x 200 mm |
| Приложение | Професионален |
| Работно време | 16/7 |
| Размер на дисплея | 50 inch |
| Размери | 1,120 x 641 x 59.9 mm |
| Размери пиксел | 0.285 мм |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Специални характеристики | CEC Support; HDMI ARC; NaViSet Administrator 2 - free download; Powered USB-Port; Scheduler; USB Media Player |
| Статичен контраст | 4000:1 |
| Технология | IPS with Direct LED backlights |
| Тип на матрицата | IPS |
| Формат на картината | Wide |
| Цвят | Черен |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Яркост | 350 cd/m2 |
От същата категория...
Support Windows® 10, Windows® 1116W / 19W (Typical / Maximum)Integrated16:923.8"Natural Low Blue LightIPS/ WLED/ Anti-glare100Hz1920x10800.2745x0.2745..
122.04€ (238.69 лв.)
без ДДС:122.04€ (238.69 лв.)
Support Windows® 10, Windows® 1119.7W / 42W (Typical / Maximum)Integrated16:927"Natural Low Blue LightIPS/ WLED/ Anti-glare100Hz2560x14400.2331x0.2331..
254.92€ (498.57 лв.)
без ДДС:254.92€ (498.57 лв.)
Support Windows® 7, Windows® 10, Windows® 1118W,130WIntegrated16:927"AMD FreeSync™ AMD FreeSync™ technology only can work with AMD Radeon™ series grap..
259.39€ (507.33 лв.)
без ДДС:259.39€ (507.33 лв.)
Support Windows® 10, Windows® 1115W / 75W (Typical / Maximum)Integrated16:927"HDR10 Compliance;Factory Calibration: Avg. Delta E..
469.09€ (917.46 лв.)
без ДДС:469.09€ (917.46 лв.)
Support Windows® 10, Windows® 1117W / 90W (Typical / Maximum)Integrated16:927"HDR10 Compliance;Lenovo® ThinkColour (Lenovo® Accessories and Display Ma..
369.08€ (721.87 лв.)
без ДДС:369.08€ (721.87 лв.)
От същия производител...
..
588.81€ (1,151.61 лв.)
без ДДС:588.81€ (1,151.61 лв.)
..
618.26€ (1,209.21 лв.)
без ДДС:618.26€ (1,209.21 лв.)
..
389.21€ (761.24 лв.)
без ДДС:389.21€ (761.24 лв.)
..
541.52€ (1,059.13 лв.)
без ДДС:541.52€ (1,059.13 лв.)
..
1,032.27€ (2,018.94 лв.)
без ДДС:1,032.27€ (2,018.94 лв.)