Xigmatek охладител CPU Cooler AK4 Digital - LGA1851/AM5
- : В наличност
- Кат. номер: EN45882
24.85€ (48.61 лв.)
без ДДС: 24.85€ (48.61 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.77€ (60.18 лв.)
без ДДС:30.77€ (60.18 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.96€ (64.46 лв.)
без ДДС:32.96€ (64.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00068B ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
84.13€ (164.55 лв.)
без ДДС:84.13€ (164.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00182A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
82.09€ (160.56 лв.)
без ДДС:82.09€ (160.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00178A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
77.22€ (151.04 лв.)
без ДДС:77.22€ (151.04 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛXigmatek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEN45929 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
52.16€ (102.01 лв.)
без ДДС:52.16€ (102.01 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXigmatek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEN45912 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
63.21€ (123.63 лв.)
без ДДС:63.21€ (123.63 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXigmatek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEN45257 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
82.35€ (161.07 лв.)
без ДДС:82.35€ (161.07 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXigmatek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEN45233 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
112.20€ (219.44 лв.)
без ДДС:112.20€ (219.44 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXigmatek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEN42560 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
38.43€ (75.16 лв.)
без ДДС:38.43€ (75.16 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xigmatek |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EN45882 |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | 210 W |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm |
| RGB | Addressable Да |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Hydraulic Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 800-1800 RPM |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 78 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 28 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.24 mmH2O |
| РАЗМЕРИ | 125 x 90 x 154 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Digital Display Top Cover 4pcs Top Cover Addressable RGB Fans Mini ARGB Controller LED Speed Adjustment |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711409545882 |