Xigmatek Комплект вентилатори Fan Pack 3-in-1 3x120mm - Starlink Ultra Arctic - Infinity Mirror, A-RGB
- : В наличност
- Кат. номер: EN40856
31.29€ (61.20 лв.)
без ДДС: 31.29€ (61.20 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.73€ (7.29 лв.)
без ДДС:3.73€ (7.29 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
4.02€ (7.87 лв.)
без ДДС:4.02€ (7.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.73€ (7.29 лв.)
без ДДС:3.73€ (7.29 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.44€ (14.56 лв.)
без ДДС:7.44€ (14.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.44€ (14.56 лв.)
без ДДС:7.44€ (14.56 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛXigmatek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEN45929 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
52.16€ (102.01 лв.)
без ДДС:52.16€ (102.01 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXigmatek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEN45912 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
63.21€ (123.63 лв.)
без ДДС:63.21€ (123.63 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXigmatek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEN45257 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
82.35€ (161.07 лв.)
без ДДС:82.35€ (161.07 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXigmatek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEN45233 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
112.20€ (219.44 лв.)
без ДДС:112.20€ (219.44 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXigmatek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEN42560 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
38.43€ (75.16 лв.)
без ДДС:38.43€ (75.16 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xigmatek |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EN40856 |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 900-1800 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Hydraulic Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 65.5 CFM |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.88 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.24 A |
| МОЩНОСТ (W) | 2.88 W |
| НИВО НА ШУМ | 28.7 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 30000 |
| RGB | Addressable RGB LED Да |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДРУГИ | Flexible Modular Design Cable Installation & Removal Fan Assembling & Removal Cable Installation & Removal Mini ARGB Controller |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711409540856 |