Кутия ENDORFY Ventum 200 Solid - Middle Tower
- : В наличност
- Кат. номер: END-CASE-EY2A001
40.95€ (80.09 лв.)
без ДДС: 40.95€ (80.09 лв.)
Характеристики
| Вентилатори | Гор.Панел: 2 x 120 mm, Пр.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm, Зад.Панел: 1 x 120 mm, Дол.Панел: 2 x 120mm |
| Вид кутия | Middle Tower |
| Височина CPU Охладител | до 162 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Гнезда | 1 x 2.5" / 3.5", 2 x 2.5'' |
| Дължина GPU | до 315 mm |
| Дължина PSU | до 180 mm |
| Захранващ блок | 0 W |
| Портове | 2 x USB 3.0, 1 x Microphone, 1 x Headphones |
| Размери (mm) | 440 x 211 x 373 mm |
| Разширителни слотове | 7 |
| Съвместимост на Радиатори | Пр.Панел: 120/240/280/360mm, Зад.Панел: 120mm , Гор.Панел: 120/240mm |
| Формат дънна платка | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Цвят | Черен |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.29€ (57.28 лв.)
без ДДС:29.29€ (57.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.74€ (69.90 лв.)
без ДДС:35.74€ (69.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.25€ (65.04 лв.)
без ДДС:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.71€ (75.72 лв.)
без ДДС:38.71€ (75.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.61€ (75.52 лв.)
без ДДС:38.61€ (75.52 лв.)
От същия производител...
..
48.51€ (94.88 лв.)
без ДДС:48.51€ (94.88 лв.)
..
47.88€ (93.65 лв.)
без ДДС:47.88€ (93.65 лв.)
..
52.48€ (102.64 лв.)
без ДДС:52.48€ (102.64 лв.)
..
12.56€ (24.57 лв.)
без ДДС:12.56€ (24.57 лв.)
..
10.71€ (20.95 лв.)
без ДДС:10.71€ (20.95 лв.)