Xtrike ME Геймърска мишка Gaming Mouse GM-323 - 12800dpi
- : В наличност
- Кат. номер: XTRM-GM-323-BK
7.67€ (15.01 лв.)
без ДДС: 7.67€ (15.01 лв.)
От същата категория...
..
38.33€ (74.97 лв.)
без ДДС:38.33€ (74.97 лв.)
..
38.33€ (74.97 лв.)
без ДДС:38.33€ (74.97 лв.)
..
23.95€ (46.85 лв.)
без ДДС:23.95€ (46.85 лв.)
..
20.56€ (40.22 лв.)
без ДДС:20.56€ (40.22 лв.)
..
21.89€ (42.81 лв.)
без ДДС:21.89€ (42.81 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GK-985P-EN РАЗМЕР ..
20.90€ (40.87 лв.)
без ДДС:20.90€ (40.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-613-BK СВЪРЗВАНЕ ..
11.50€ (22.50 лв.)
без ДДС:11.50€ (22.50 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-113 СВЪРЗВАНЕ ..
3.97€ (7.76 лв.)
без ДДС:3.97€ (7.76 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-114 СВЪРЗВАНЕ ..
6.56€ (12.82 лв.)
без ДДС:6.56€ (12.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GK-995W-BK РАЗМЕР ..
25.32€ (49.52 лв.)
без ДДС:25.32€ (49.52 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xtrike Me |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | XTRM-GM-323-BK |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 12800 dpi |
| БРОЙ БУТОНИ | 8 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 129 x 77 x 40 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 69 g |
| ПОДСВЕТКА | RGB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | RGB Backlight with 13 modes Programmable Driver Software Fire Button |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391939024 |