Out Of Stock
AeroCool захранване PSU VX PLUS STEALTH 700W A-PFC - ACPN-VS70AEY.12
- : Out Of Stock
- Model: ACPN-VS70AEY.12
42.68€ (83.48 лв.)
Ex Tax: 42.68€ (83.48 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.71€ (77.66 лв.)
Ex Tax:39.71€ (77.66 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.65€ (91.24 лв.)
Ex Tax:46.65€ (91.24 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
64.52€ (126.20 лв.)
Ex Tax:64.52€ (126.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.59€ (106.78 лв.)
Ex Tax:54.59€ (106.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
124.08€ (242.67 лв.)
Ex Tax:124.08€ (242.67 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FC00110.11 РАЗМЕР(мм) ..
2.98€ (5.82 лв.)
Ex Tax:2.98€ (5.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-AT10217.01 РАЗМЕР(мм) ..
8.84€ (17.28 лв.)
Ex Tax:8.84€ (17.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-NA10117.11 РАЗМЕР(мм) ..
4.47€ (8.74 лв.)
Ex Tax:4.47€ (8.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-DU10217.11 РАЗМЕР(мм) ..
7.84€ (15.34 лв.)
Ex Tax:7.84€ (15.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FS10117.11 РАЗМЕР(мм) ..
4.37€ (8.54 лв.)
Ex Tax:4.37€ (8.54 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | AeroCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACPN-VS70AEY.12 |
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 700 W |
| ФОРМАТ | ATX |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 83% |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 4 Molex x 2 Floppy connector 4+4 Pin ATX/EPS x 1 20+4 Pin ATX x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 150 x 140 x 86 mm |
| ДРУГИ | Built-in APFC (Active Power Factor Correction) rates > 0.9 Best value power supply for entry-level system builders Upgraded transformer allows for heavy 12V loading system support Powerful single +12V rail offers compatible DC output Silent 12cm fan with optimized thermal fan speed control OPP/OVP/UVP/SCP/SIP electrical protection included |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711530962237 |