AeroCool вентилатор Fan 140 mm - Frost 14 - Fixed RGB - ACF4-FS10117.11
- : В наличност
- Кат. номер: ACF4-FS10117.11
5.06€ (9.90 лв.)
без ДДС: 5.06€ (9.90 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.73€ (7.29 лв.)
без ДДС:3.73€ (7.29 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
4.02€ (7.87 лв.)
без ДДС:4.02€ (7.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.73€ (7.29 лв.)
без ДДС:3.73€ (7.29 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.44€ (14.56 лв.)
без ДДС:7.44€ (14.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.44€ (14.56 лв.)
без ДДС:7.44€ (14.56 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FC00110.11 РАЗМЕР(мм) ..
2.98€ (5.82 лв.)
без ДДС:2.98€ (5.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-AT10217.01 РАЗМЕР(мм) ..
8.84€ (17.28 лв.)
без ДДС:8.84€ (17.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-NA10117.11 РАЗМЕР(мм) ..
4.47€ (8.74 лв.)
без ДДС:4.47€ (8.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-DU10217.11 РАЗМЕР(мм) ..
7.84€ (15.34 лв.)
без ДДС:7.84€ (15.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FS10117.11 РАЗМЕР(мм) ..
4.37€ (8.54 лв.)
без ДДС:4.37€ (8.54 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | AeroCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACF4-FS10117.11 |
| РАЗМЕР(мм) | 140 x 140 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 800 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Sleeve Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 33.40 CFM |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.19 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.28 A |
| МОЩНОСТ (W) | 3.36 W |
| НИВО НА ШУМ | 24.2 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin Molex (4 pin) |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 40000 |
| RGB | Fixed RGB Да |
| ОСВЕТЯВАНЕ | Fixed RGB |
| ДРУГИ | Curved fan blades |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4718009158092 |