Gamdias геймърски комплект Gaming COMBO - HERMES E6 Elite 2-in-1 Combo - Mechanical Keyboard + Mouse
- : В наличност
- Кат. номер: GAMDIAS-HERMES-E6-ELITE
29.80€ (58.28 лв.)
без ДДС: 29.80€ (58.28 лв.)
От същата категория...
..
56.31€ (110.13 лв.)
без ДДС:56.31€ (110.13 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZ87-PRO-SIDE-ENGR РАЗМЕР ..
72.38€ (141.56 лв.)
без ДДС:72.38€ (141.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEDGE60-HE-M-TTC РАЗМЕР ..
184.09€ (360.04 лв.)
без ДДС:184.09€ (360.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEDGE60-HE-M-BK РАЗМЕР ..
189.43€ (370.50 лв.)
без ДДС:189.43€ (370.50 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯRS6-BK-GJP РАЗМЕР ..
140.37€ (274.54 лв.)
без ДДС:140.37€ (274.54 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGAMDIAS-AURA-GL240-V2 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
52.58€ (102.83 лв.)
без ДДС:52.58€ (102.83 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGAMDIAS-AURA-GL240-V2-WH ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
55.42€ (108.38 лв.)
без ДДС:55.42€ (108.38 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCHIONE-E4-240 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
86.90€ (169.97 лв.)
без ДДС:86.90€ (169.97 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCHIONE-E4-360 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
92.02€ (179.98 лв.)
без ДДС:92.02€ (179.98 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGAMDIAS-AURA-GS3 СВЪРЗВАНЕ ..
5.29€ (10.35 лв.)
без ДДС:5.29€ (10.35 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Gamdias |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GAMDIAS-HERMES-E6-ELITE |
| РАЗМЕР | 100% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Механична Геймърска Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Gamdias |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | GAMDIAS certified Mechanical switches |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 50 Million keystrokes |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 104 |
| ПОДСВЕТКА | Многоцветна Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 425 x 120 x 37 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 3600 dpi |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 124 x 61 x 39 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Multi-color Backlight Keyboard Ergonomic Optical RGB Gaming Mouse GAMDIAS Certified Mechanical Gaming Switches, ensuring up to 50 million key presses and delivering efficient, responsive feedback |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711514502657 |