Out Of Stock
Marvo Геймърски комплект Gaming COMBO CM310 3-in-1 White - Keyboard, Mouse 1000 Hz, Mousepad
- : Out Of Stock
- Model: MARVO-CM310-WH
23.75€ (46.44 лв.)
Ex Tax: 23.75€ (46.44 лв.)
From Same Category
..
56.31€ (110.13 лв.)
Ex Tax:56.31€ (110.13 лв.)
..
52.01€ (101.73 лв.)
Ex Tax:52.01€ (101.73 лв.)
..
51.72€ (101.16 лв.)
Ex Tax:51.72€ (101.16 лв.)
..
57.95€ (113.34 лв.)
Ex Tax:57.95€ (113.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZ87-PRO-SIDE-ENGR РАЗМЕР ..
72.38€ (141.56 лв.)
Ex Tax:72.38€ (141.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G965W СВЪРЗВАНЕ ..
21.85€ (42.74 лв.)
Ex Tax:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-WB СВЪРЗВАНЕ ..
14.25€ (27.87 лв.)
Ex Tax:14.25€ (27.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G803-BK СВЪРЗВАНЕ ..
33.25€ (65.04 лв.)
Ex Tax:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M796W СВЪРЗВАНЕ ..
12.26€ (23.97 лв.)
Ex Tax:12.26€ (23.97 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-BK СВЪРЗВАНЕ ..
14.16€ (27.69 лв.)
Ex Tax:14.16€ (27.69 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-CM310-WH |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Anti-Ghosting Геймърска Мултимедийна |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 87 |
| ПОДСВЕТКА | Rainbow Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 160 cm |
| РАЗМЕРИ | 372 x 151 x 37 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 87-key wired keyboard with double-shot keycaps 25 anti-ghosting keys for simultaneous presses Ambidextrous ergonomic design,7 programmable buttons, 7 different RGB lighting modes, 1000HZ poll rate,DPI adjustable:800/1200/2400/3200 High density & ultra-smooth fabric surface, water-resistant |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 3200 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 7 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 7 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 160 cm |
| РАЗМЕРИ | 127 x 66 x 39 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 90 g |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ПОВЪРХНОСТ | Текстил |
| ПРОФИЛ | Нисък |
| ТИП НА ПОВЪРХНОСТА | За контрол За скорост |
| РАЗМЕРИ | 280 x 230 x 2 mm |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391925003 |