Извън наличност
Raijintek охладител CPU Cooler - AIDOS II
- : Извън наличност
- Кат. номер: 0R10B00219
14.18€ (27.74 лв.)
без ДДС: 14.18€ (27.74 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.77€ (60.18 лв.)
без ДДС:30.77€ (60.18 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.96€ (64.46 лв.)
без ДДС:32.96€ (64.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00068B ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
84.13€ (164.55 лв.)
без ДДС:84.13€ (164.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00182A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
82.09€ (160.56 лв.)
без ДДС:82.09€ (160.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00178A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
77.22€ (151.04 лв.)
без ДДС:77.22€ (151.04 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R10B00230 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
86.36€ (168.90 лв.)
без ДДС:86.36€ (168.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R10B00231 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
86.36€ (168.90 лв.)
без ДДС:86.36€ (168.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R10B00228 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
104.23€ (203.86 лв.)
без ДДС:104.23€ (203.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R10B00229 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
104.23€ (203.86 лв.)
без ДДС:104.23€ (203.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R10B00105 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
78.59€ (153.71 лв.)
без ДДС:78.59€ (153.71 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Raijintek |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | 0R10B00219 |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1366 LGA 2011-0 LGA 2011-3 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 AM3+ AM3 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | 140 W |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 100 x 100 x 25 mm |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Hydraulic Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 800-2000 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 52 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 22.9 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.9 mmH2O |
| РАЗМЕРИ | 117 x 80 x 130 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | CDC (CPU direct contact) CPU base 4 full copper high-efficiency F6mm heat pipes with enhanced cooling efficiency Highly stable heat dissipation performance and superb heat sink fin design |
| ТЕГЛО | 390 g |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4715109923605 |