Извън наличност
70mai Видеорегистратор Dash Cam M310 Grey
- : Извън наличност
- Кат. номер: 70MAI-M310
43.61€ (85.28 лв.)
без ДДС: 43.61€ (85.28 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A200 ТИП ..
60.83€ (118.97 лв.)
без ДДС:60.83€ (118.97 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-M200 ТИП ..
45.92€ (89.81 лв.)
без ДДС:45.92€ (89.81 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A800S ТИП ..
120.14€ (234.98 лв.)
без ДДС:120.14€ (234.98 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A810 ТИП ..
128.60€ (251.53 лв.)
без ДДС:128.60€ (251.53 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A810-2 ТИП ..
150.13€ (293.62 лв.)
без ДДС:150.13€ (293.62 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A200 ТИП ..
60.83€ (118.97 лв.)
без ДДС:60.83€ (118.97 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-M200 ТИП ..
45.92€ (89.81 лв.)
без ДДС:45.92€ (89.81 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A800S ТИП ..
120.14€ (234.98 лв.)
без ДДС:120.14€ (234.98 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A810 ТИП ..
128.60€ (251.53 лв.)
без ДДС:128.60€ (251.53 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A810-2 ТИП ..
150.13€ (293.62 лв.)
без ДДС:150.13€ (293.62 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | 70mai |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | 70MAI-M310 |
| ТИП | Видеорегистратор |
| СЕНЗОР | SC3336P |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 1.3 MP |
| ЕФЕКТИВНИ ПИКСЕЛИ | 2304 x 1296 |
| КОМПРЕСИЯ | H.264 H.265 |
| БЛЕНДА | F2.0 |
| ЗРИТЕЛЕН ЪГЪЛ | 130° |
| НОЩНО ВИЖДАНЕ | ДА |
| ФУНКЦИИ | 24H Parking Surveillance Time-Lapse Recording Type-C Interface Low Voltage Protection Voice Control App Control |
| WI-FI | ДА |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -10°C ~ 60°C |
| БАТЕРИЯ | 300 mAh Li-polymer battery |
| ЗАХРАНВАНЕ | Power Supply: Car cigarette lighter |
| РАЗМЕРИ | 103 x 52 x 36 mm |
| ТЕГЛО | 70 g |
| ЦВЯТ | Тъмносив |
| ДРУГИ | Комплектът съдържа : Видеорегистатор Лепенка за стъклото Електростатична лепенка Стойка Зарядно за запалката(2 USB порта) Захранващ кабел Ръководство UP03 is required for all parking surveillance functions, sold separately |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6971669783242 |