Endgame Gear професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard KB65HE 8K - Gateron Magnetic Switches, Hall Effect, RGB - Black
- : В наличност
- Кат. номер: EGG-KB65HE-8K-RUS
159.81€ (312.55 лв.)
без ДДС: 159.81€ (312.55 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
От същата категория...
..
56.31€ (110.13 лв.)
без ДДС:56.31€ (110.13 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZ87-PRO-SIDE-ENGR РАЗМЕР ..
72.38€ (141.56 лв.)
без ДДС:72.38€ (141.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEDGE60-HE-M-TTC РАЗМЕР ..
184.09€ (360.04 лв.)
без ДДС:184.09€ (360.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEDGE60-HE-M-BK РАЗМЕР ..
189.43€ (370.50 лв.)
без ДДС:189.43€ (370.50 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯRS6-BK-GJP РАЗМЕР ..
140.37€ (274.54 лв.)
без ДДС:140.37€ (274.54 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛEndgame Gear КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEGG-OP1-8K-V2-BLK СВЪРЗВАНЕ ..
84.55€ (165.37 лв.)
без ДДС:84.55€ (165.37 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEndgame Gear КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEGG-OP1-8K-V2-WHT СВЪРЗВАНЕ ..
84.55€ (165.37 лв.)
без ДДС:84.55€ (165.37 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEndgame Gear КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEGG-XM2-8K-V2-BLK СВЪРЗВАНЕ ..
84.55€ (165.37 лв.)
без ДДС:84.55€ (165.37 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEndgame Gear КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEGG-XM2-8K-V2-WHT СВЪРЗВАНЕ ..
84.55€ (165.37 лв.)
без ДДС:84.55€ (165.37 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEndgame Gear КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEGG-XM2W-4K-BLK СВЪРЗВАНЕ ..
87.96€ (172.04 лв.)
без ДДС:87.96€ (172.04 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Endgame Gear |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EGG-KB65HE-8K-RUS |
| РАЗМЕР | 65% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Raesha |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Raesha Silent Magnetic |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 4.0±0.1mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 28gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT keycap |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 68 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 315 x 108.8 x 37.2 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Raesha Silent Magnetic switches True 8000Hz polling and scan rate Hall Effect, Rapid Trigger and SOCD Full Aluminium Case Doubleshot PBT Keycaps |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4251442512675 |