Извън наличност
VXE професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse Dragonfly R1 Pro Max 1K (4K compatible) - Kailh White Blade Switches, White
- : Извън наличност
- Кат. номер: VXE-R1-PRO-MAX-BK
62.65€ (122.54 лв.)
без ДДС: 62.65€ (122.54 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
От същата категория...
..
38.33€ (74.97 лв.)
без ДДС:38.33€ (74.97 лв.)
..
38.33€ (74.97 лв.)
без ДДС:38.33€ (74.97 лв.)
..
23.95€ (46.85 лв.)
без ДДС:23.95€ (46.85 лв.)
..
20.56€ (40.22 лв.)
без ДДС:20.56€ (40.22 лв.)
..
21.89€ (42.81 лв.)
без ДДС:21.89€ (42.81 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛVXE КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯVXE-R1-PRO-MAX-WH СВЪРЗВАНЕ ..
62.65€ (122.54 лв.)
без ДДС:62.65€ (122.54 лв.)
VXE професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse Dragonfly R1 SE+ - Huano Blue Glow V2, Black
ПРОИЗВОДИТЕЛVXE КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯVXE-R1-SE-PLUS СВЪРЗВАНЕ ..
33.52€ (65.55 лв.)
без ДДС:33.52€ (65.55 лв.)
VXE професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse Dragonfly R1 SE+ - Huano Blue Glow V2, White
ПРОИЗВОДИТЕЛVXE КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯVXE-R1-SE-PLUS-W СВЪРЗВАНЕ ..
33.52€ (65.55 лв.)
без ДДС:33.52€ (65.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVXE КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯVXE-R1-NEARLINK-BK СВЪРЗВАНЕ ..
33.24€ (65.02 лв.)
без ДДС:33.24€ (65.02 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVXE КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯVXE-R1-NEARLINK-WH СВЪРЗВАНЕ ..
33.24€ (65.02 лв.)
без ДДС:33.24€ (65.02 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | VXE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | VXE-R1-PRO-MAX-BK |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Palm Grip Claw Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | NORDIC 52840 |
| СЕНЗОР | PixArt PAW3395 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 650 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 26000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz (4000Hz Compatible) |
| СУИЧОВЕ | Kailh White Blade |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| БАТЕРИЯ, ВРЕМЕ НА РАБОТА | Up to 150hrs |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 120.6 x 64 x 37.8 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 54 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 4K compatible (1K Default 2.4G receiver) Smart Speed X Wireless Transmission Technology 500 mAh battery Kailh White Blade Switches Kailh GE Upgraded Version Shift PTFE Feet Smooth Texture |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976742070097 |